Dankowice pokonane

W dniu dzisiejszym pokonaliśmy na własnym boisku zespół  z Dankowic 3:0. Nasi Juniorzy pokazali się z dobrej strony. Przez cały mecz kontrolowali to, co się działo na boisku. Już w 20 minucie przeprowadziliśmy akcję lewą stroną. Kamil Gabryś celnie podał piłkę do Krystiana Płoskonki, ten odegrał wzdłuż linii bramkowej do wychodzącego na pozycję Kamila Gabrysia, który będąc na czystej pozycji, zdobył pierwszą bramkę. Pięć minut później Gabryś uderzył głową, jednak piłka minęła bramkę tuż nad poprzeczką. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem  1:0. W drugiej połowie także byliśmy drużyną przeważającą. W 55 minucie Kuba Kukuczka prostopadłym podaniem obsłużył Krystiana Płoskonkę, a ten nie zmarnował szansy zdobywając drugiego gola. Kolejną bramkę zdobyliśmy w 88 minucie. Janek Pabijasz otrzymał piłkę  na lewej stronie boiska, minął trzech obrońców, wyłożył piłkę do Krystiana Płoskonki, a ten bez problemu umieścił ją w siatce.

Zwycięstwo w tym meczu dało nam drugą pozycję w tabeli. Gratulacje. Oby tak dalej.