Pierwsza przegrana

Pierwsza przegraną w tym sezonie zanotowali juniorzy Piasta. Przy słonecznej i pięknej pogodzie wyszli na boisko zdekoncentrowani. Już w drugiej minucie nasi przeciwnicy dośrodkowują z prawej strony boiska. Piłka spada na głowę zawodnika z Jasienicy, który umieszcza ją w siatce. Następne bramki dla Jasienicy  padają w 26 i 36 minucie. Do szatni schodzimy, przegrywając 3:0. W drugiej połowie gra nie ulega zmianie. To nasi przeciwnicy atakują, a my się bronimy. Bramki dla naszych przeciwników padają jeszcze w 51, 59 i 71 minucie. Jest 6:0. Dla Piasta honorową bramkę strzela Krystian Płoskonka, po swojej solowej akcji. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 6:1 Dla Drzewiarza Jasienica.

Nasza drużyna była w całym meczu słabsza niż przeciwnicy. Do tego nakładało się słabe sędziowanie głównego arbitra, który nie panował nad sytuacją na boisku. Jego błędne decyzje skutkowały kłótniami wśród zawodników, dyskusjami z sędzią, co zakończyło się rozdawaniem na lewo i prawo żółtych kartoników. Z tego powodu dwóch naszych zawodników nie wystąpi w kolejnym meczu.

Mecz, który należy szybko wyrzucić z pamięci i solidnie przygotować się do następnego.