Z Goleszowem na szóstkę

W samo południe na boisku pod Wałką spotkały się dwie drużyny juniorów. Na przeciwko siebie stanęły drużyny Piasta Cieszyn i LKS-u Goleszów.  Nasi zawodnicy wyszli na mecz z zamiarem zdobycia trzech punktów. Już w pierwszej minucie swoją szansę na zdobycie bramki miał Kuba Kukuczka. Strzelił jednak tuż nad bramką. Pierwsza bramka padła w 16 minucie.  W środku pola piłkę odbiera Patryk Jarosiński, prostopadle podaje do Artura Rybki. Artur przyjmuje, podaje wzdłuż linii bramkowej do Kuby Węglorza, a ten pakuje piłkę do siatki. W 20 minucie kopia poprzedniej akcji. Tym razem piłkę przejmuje Przemek Romański, prostopadle do Artura Rybki, ten równolegle do Kuby Węglorza i jest 2:0. Po pięciu minutach piłkę od Kuby Wglorza otrzymuje Krystian Płoskonka, który strzela na 3:0. W 40 minucie piłkę w środku pola odbiera Kamil Gabryś, biegnie ok 40 metrów, mijając po drodze kilku przeciwników. Na wysokości pola karnego podaje do Kuby Węglorza, a ten nie ma problemów ze zdobyciem bramki na 4:0. Tym wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Druga połowa zaczęła się także od ataków naszej drużyny. W 49 minucie na naszej połowie od Rafała Śleziaka otrzymuje piłkę Kuba Kukuczka. Solowy rajd przez pół boiska zakończony jest bramką. W 70 minucie Artur Rybka podaje do Kuby Węglorza. Kuba z ostrego kąta uderza i futbolówka ląduje w siatce. Jest 6:0. Takim też wynikiem kończy się ten mecz.

Wynik spotkania mógłby być wyższy, jednak nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku "setek", w tym także karnego wykonywanego przez Kubę Węglorza. Ostatecznie, jak mówi powiedzenie, zwycięzców się nie sądzi. Kolejne trzy punkty na koncie. Gratulacje.

PS  Jasienica przegrała z Rekordem. Znowu mamy lidera !!!!!!