II MIEJSCE W HALOWYM TURNIEJU W POGWIZDOWIE

W dniu dzisiejszym Juniorzy Piasta uczestniczyli w rozgrywanym w Pogwizdowie Turnieju. W skład naszego zespołu weszli: Rafał Śleziak, Kuba Kukuczka, Kamil Gabryś, Patryk Jarosiński, Przemek Romański, Kuba Węglorz, Artur Rybka, Janek Pabijasz, Kacper Gaszczyk, Dawid Krzywoń, Daniel Juroszek. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn.Mecze rozegrano w systemie "każdy z każdym". O zwycięstwie w turnieju zdecydował bezpośredni mecz z Pogwizdowem, w którym nasi juniorzy ulegli 2:3. W turnieju tytuł króla strzelców zdobył Kuba Kukuczka - 8 bramek.

Wyniki Meczów:

Kończyce Wielkie - Cieszyn        0:3

Pogwizdów  - Brzezówka                6:0

Kończyce Wielkie - Drogomyśl       2:1

Cieszyn - Pogwizdów                  2:3

Brzezówka - Drogomyśl                  0:9

Kończyce Wielkie - Pogwizdów       0:3

Cieszyn - Drogomyśl                    3:0

Brzezówka - Kończyce Wielkie       0:4

Drogomyśl - Pogwizdów                 2:0

Brzezówka - Cieszyn                   0:10

TABELA  KOŃCOWA TURNIEJU