Piast Cieszyn - Zapora Porąbka

Już w najbliższą niedzielę 8 listopada,w samo południe , na boisku pod Wałką, spotkają się ze sobą zespoły juniorów Piasta Cieszyn i Zapory Porąbka.

W poprzednim sezonie jesienny mecz z naszymi przeciwnikami nie wspominamy najlepiej, ponieważ przegraliśmy 4:2 ( bramki dla nas strzelali - Krystian Płoskonka w 28 min oraz Kuba Kukuczka - 90 min. Ten dramatyczny mecz kończyliśmy w dziewiątkę. Więcej :     Czerwono z Zaporą.

Wiosenny rewanż to już dominacja Piasta. Ten mecz , na wyjeździe, zdołaliśmy wygrać 7:1. Bramki dla Piasta strzelali: Kukuczka  ( 3,6,16 minucie), Kacper Kostorz  (48 minuta ), Kuba Węglorz ( 75 minuta) i Kamil Gabryś ( 85 minuta ). Więcej :    Udany rewanż

Jak będzie w tym sezonie. Jakie emocje zafundują nam oba zespoły? Zapraszamy wszystkich na mecz o godz.12:00 pod Wałkę w najbliższą niedzielę.