Wygrana z Leśną

Wygrana  z Leśną

Do Cieszyna zawitali juniorzy LKS z Leśnej. Od samego początku nasi zawodnicy zaczęli atakować. W piątej minucie Jasiu Pabijasz celnym podaniem ze środka pola uruchomił na prawym skrzydle Przemka Romańskiego. Przemek po minięciu jednego zawodnika, dośrodkowuje na piąty metr. Tam znajduje się Kamil Gabryś, który głową pakuje piłkę do siatki. Jest 1:0. Mimo wyraźne przewagi na następną bramkę musieliśmy czekać do 31 minuty. Wtedy to Kamil Gabryś z lewej strony dośrodkowuje. Kiedy wydawało się, że z kolejnej akcji nic nie będzie, bramkarz wypuszcza piłkę z rąk. W zamieszaniu do piłki dopada Przemek Romański - i jest 2:0. Takim też wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Po przerwie obraz gry się nie zmienia. Piast jest drużyną dominującą, jednak zawodnicy z Leśnej bronią się całą drużyną na swojej połowie boiska. Kolejna bramka wpada w 59 minucie. Rafał Śleziak podaje do Kamila Gabrysia. Kamil celnym strzałem w krotki róg pokonuje bramkarza gości. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Przez cały mecz juniorzy Piasta narzucili swój styl gry. Przeprowadzali składne akcje, które niestety nie kończyły się bramkami. Drużyna z Leśnej świadoma naszych możliwości, skupiła się na obronie, decydując się na bardzo nieliczne kontry. Jedyny celny strzał na naszą bramkę został oddany w 85 minucie meczu. Kolejne trzy punkty zostały dopisane dla naszej drużyny.